• Styl
  • Krása
  • Vánoce se blíží / Adventní kalendář kosmetické niche značky Diptyque sbírá body za kreativitu
Další článek
1 / 5

Vánoce se blíží / Adventní kalendář kosmetické niche značky Diptyque sbírá body za kreativitu

Francouzský parfumérský dům Diptyque, který má svůj monobrandový obchod také v centru Prahy, potěší všechny milovnice a milovníky té pravé vánoční atmosféry. Adventní kalendář, jak jej v Diptyque nazývají, je ve skutečnosti luxusním dárkovým boxem naplněným unikátními produkty do domácnosti, pro péči o tělo a samozřejmě parfémy.

Advertisement

V Diptyque vědí, jak navodit tu pravou atmosféru blížících se Vánoc, ale i klesajících teplot. Nejprve navrátili do prodeje svou oblíbenou svíčku Citrouille a tento týden také představili tradiční „adventní kalendář“.

Upřesněme, že se jedná o unikátní packaging v dodobě uzavřeného dárkového boxu napěchovanému samými vonnými delikatesami. Pro každý prosincový den je pro kupce nachystáno jedno překvapení. Můžeme odtajnit, že v té letošní iteraci nechybějí tři nové adventní vůně, ale i osvědčené parfémy Orphéon, Eau Rose EDP, Do Son EDT, Eau Capitale EDP, Fleur de Peau EDP, Eau des Sens EDT, sprchový olej Do Son, parfémované mýdlo Philosykos, zvláčňující mycí prostředek na ruce, sametový krém na ruce, anebo sada vánočních ozdob a dekorací.