• Styl
  • Design
  • Spojení plné snů / Co vznikne, když se propojí výrobce ložního prádla a slavný producent modulárního nábytku
Další článek
1 / 6

Spojení plné snů / Co vznikne, když se propojí výrobce ložního prádla a slavný producent modulárního nábytku

Švýcarská značka ložního prádla Comme Si a slavný nábytkářský gigant USM (také ze Švýcarska, kde byl založen již v roce 1885) spojily síly pro capsule kolekci kombinující funkční modulární kusy nábytku a lounge-wearu. Momentálně je k získání pouze v newyorském showroomu značky USM, ale již brzy i na webu obou značek.

Advertisement

S nápadem na společnou kolekci přišla zakladatelka značky ložního prádla a módních doplňků Comme Si Jenni Lee, která si vysnila (sic) produkty snoubící přírodní prvky s průmyslovým designem.

Kolekce osmi kusů nábytku je rozdělena do dvou kategorií, a to tzv. tvrdé a měkké. Co se prvně jmenované týká, můžete zvolit kupříkladu designovou zásuvku na ponožky Comme Si, stěnu na čtení a toaletní stolek spolu s čalouněným lehátkem. Měkká kolekce pokračuje v estetice s klasickými výrobky Comme Si v limitovaných edicích, jako jsou ponožky Merino Wide Rib Socks, La Boxer Classica, La Boxer Alta a La Shirt Classica.

Barvy jsou vybrány záměrně, paleta odráží obě značky a zahrnuje odstíny olivově zelené a čistě bílé a organické materiály, jako je bavlna a len.

K zakoupení zde