• Styl
  • Hodinky & klenoty
  • Páteční pětka / Šperkařka Kristýna Malovaná ve víkendovém minidotazníku
Další článek
1 / 7

Páteční pětka / Šperkařka Kristýna Malovaná ve víkendovém minidotazníku

Nedávno uvedla limitovanou kolekci šperků ze stříbra s názvem Swing, na níž pracovala skoro rok. „Má vdechnout nositeli veselost a hravost, navodit pocity, kdy si vítr hraje s vlasy a kdy gravitace neexistuje,“ říká ke své kolekci Kristýna Malovaná. Co jí přínáší radosti a jaký film doporučuje na tento víkend?

Advertisement

1.
Jaký nový produkt vám v poslední době udělal radost?

Sebestředně uvedu svou novou kolekci Swing. Dala mi totiž opravdu zabrat a mám z ní ohromnou radost. Vývoj trval skoro rok. Vzniklo pět variant ve stříbře, vše limitované. Těším se, až ji uvidím na svých zákaznicích a bude tak doufám přinášet radost i jim.

2.
Jaké nejzajímavější jídlo umíte uvařit?

V kuchyni ráda experimentuji a zkouším nové chutě z různých míst. Baví mě jíst i vizuálně, takže třeba rolky enoki s lososem jsou jednoduchou a zábavnou formou, jak se nabažit.

3.
Co vám přináší klid v duši?

Když je vše tak nějak v rovnováze a žádná životní oblast není v tenzi. Zklidnění určitě najdu v přírodě, na výletech a v pohybu. A samozřejmě, když je mé okolí ok a spokojené.

4.
Jakou činnost jste si nedávno osvojila a baví vás?

Poměrně pravidelně nakupuji do vázy různé květiny zajímavého vzezření a různě je spolu kombinuji. Těší mě se na ně pak dívat a kochat se tou pestrostí.

5.
Který nedávno zhlédnutý film doporučujete na tento víkend?

Není to sice úplně nedávno, ale pobavil mě. Francouzská komedie Utop se, nebo plav.

Více o špercích Kristýny Malované zde