• Styl
  • Móda
  • Páteční pětka / Manažerka Diana Havlová ve víkendovém dotazníku
Další článek
1 / 19

Páteční pětka / Manažerka Diana Havlová ve víkendovém dotazníku

Už v dětství milovala módu a vše kolem ní, toužila se věnovat profesi stylistky, ale nakonec zakotvila v médiích na jiné pozici. „Mám slabost pro luxusní zboží, ale stejně tak pro přírodu a spiritualitu – hledám ten správný balanc,“ říká Diana Havlová, která pracuje jako obchodní ředitelka lifestylového magazínu. V našem pravidelném Q&A odpovídá, co jí přináší největší radosti či jakou činností si dokonale vyčistí hlavu.

Advertisement

Téměř dva roky prožila ve Švýcarsku, kde poblíž Ženevy pilovala francouzštinu. Zde se zrodila její láska ve všemu francouzskému a pravděpodobně i vytříbený smysl pro styl. Ráda a často nosí pánské obleky. Třeba z ateliéru svého přítele. A ačkoli ona i její přítel milují italskou kuchyni, její srdce patří Francii.

1.
Jaký nový produkt vám v poslední době udělal radost?

Neobjevila jsem nic nového, pouze jsem znovu objevila kouzlo analogové fotografie. Oproti digitální fotce pečlivě vybírám, jaký moment chci zachytit. Někdy se stane, že šestatřicet snímků filmu se rozprostře klidně i do půl roku. Nejraději mám moment, kdy si vyzvedávám vyvolané fotky a ještě cestou domů si při prohlížení fotografií mohu znovu oživit všechny ty krásné chvíle. A pak je tu piano. Hraju sama pro sebe, jen tak pro radost.

2.
Jaké nejzajímavější jídlo umíte uvařit?

V rámci jídla nevyhledávám přílišnou zajímavost, ale naopak preferuji jednoduchost a kvalitní suroviny. Proto u nás doma hraje prim italská kuchyně. Ale partner tvrdí, že rozhodně nejzajímavější na mém vaření je umění vykouzlit z prázdné lednice dokonalou večeři.

3.
Co vám přináší klid v duši?

Jednoznačně příroda. Jsem původně holka z vesnice, ale ve městě žiju už víc než patnáct let. Pozorování přírody a jejího rytmu mě fascinuje a inspiruje zároveň. Je krásné sledovat cykličnost, na kterou v uměle vytvořeném kancelářském prostředí zapomínáme. Proto, kdykoli mám příležitost, odjíždím z Prahy a čerpám energii schovaná někde v zeleni. Úplným balzámem na duši je pro mě také, když mohu praktikovat jógu přímo v přírodě – tomu se nic nevyrovná.

4.
Jakou činnost jste si nedávno osvojila a baví vás?

Otužování. Je pravda, že otužování je trendem už nějakou dobu, ale já si k tomu musela najít cestu sama a myslím, že letos byl ten správný čas. Začít se otužovat pro mě bylo velkou výzvou, jelikož jsem typ, kterému je vždy a všude zima. Takže moje premiéra, kdy jsem kompletně vlezla do ledové řeky v Jizerských horách, je pro mě velkým osobním vítězstvím.

5.
Který nedávno zhlédnutý film či seriál doporučujete na tento víkend?

Za mě to bude určitě seriál This Is US (Tohle jsme my, 2016), ale připravte se, že jeden víkend vám stačit nebude, protože příběh hlavních postav budete chtít dokoukat až do konce. Jestli je pro vás rodina stejně důležitá tak jako pro mě, jsem si jistá, že vás tento seriál naprosto pohltí. Milo Ventimiglia v roli otce, je mužem, kterého chce každá žena mít po svém boku, a dokonalým vzorem mužům, kteří se chystají zakládat rodinu.

„Úplným balzámem na duši pro mě je, když mohu praktikovat jógu přímo v přírodě - tomu se nic nevyrovná.“ / foto: archiv

Dianu můžete sledovat zde