• Styl
  • Móda
  • Outfit na lyže / Vybavte se podle stylového minimalismu
Další článek
1 / 6

Outfit na lyže / Vybavte se podle stylového minimalismu

Italská prémiová značka Prada se letos umí postarat o vaše kompletní zimní vybavení. Nová lifestylová kolekce Linea Rossa se nese ve znamení stylového purismu a superkvalitních technických materiálů - co víc si přát, že? „Díky high-tech prvkům je kolekce podzim/zima 2022 přizpůsobivá extrémnímu počasí v přírodě, ale i životu ve městě,“ píší v oficiální zprávě.

Advertisement

Zvolit správné oblečení na hory často bývá stylovým oříškem. S trochou škodolibosti lze říci, že pro zimní oděv vyšší cenovka rozhodně nebývá sázkou na jistotu. Pokud vyžadujete premium a jste stylově nároční, letos se hlásí o slovo Prada. Značka minulý týden uspořádala velkolepou cocktail party v Pařížské ulici a nyní oslovuje zákazníky s lifestylovou řadou Linea Rossa. Kolekce se zaměřuje na sport a chytře kombinuje funkčnost s nadčasovým luxusem. Oděvy se hodí jak pro zimní radovánky, tak i pro každodenní nošení.

Imagové snímky pro kampaň pořídil uznávaný německý fotograf Norbert Schoerner a modelky a modelové na nich procházejí různými prostředími, od zasněžených hor až po městská zákoutí.

Součástí kolekce, která je právě v prodeji, jsou nepromokavé péřové vesty, lyžařské bundy Extreme-Tex, sluneční brýle Impavid se stoprocentní UVA ochranou, nylonové piké topy bez rukávů a rukavice vhodné i do extrémního počasí.