• Styl
  • Design
  • Na dlouhé zimní večery / Italský dům Bottega Veneta potěší hravé duše
Další článek
1 / 6

Na dlouhé zimní večery / Italský dům Bottega Veneta potěší hravé duše

Italský prémiový dům Bottega Veneta nedávno uvedl na trh svou první home kolekci, která čítá zhruba osmdesát položek. Mezi sbírkou takových nezbytností, jakými jsou dekorativní polštáře, koše na prádlo, hračky, doplňky pro domácí mazlíčky, kožené tácky a krabice, nás zaujala nabídka tradičních stolních her. Pokud se chcete připravit na dlouhé zimní večery v opravdovém stylu, víte už, kam sáhnout.

Advertisement

Jedinečnost stolních her zaručuje nejenom výběr nejkvalitnějších materiálů a nezbytného loga Bottega Veneta, ale přirozeně i cena. Nejlacinější z nabídky je sada hracích karet, která začíná na 490 euro, je dodávána v černém a červeném barevném provedení, které obsahuje dva karetní balíčky a kapesní kožené pouzdro, které lze směle personalizovat.

Rovněž sadu na vrhcáby doplňuje pouzdro z vybrané kůže, kdežto dekorativní sada domina se může pochlubit sadou osmadvaceti kostek vyrobených z hlíny z oblasti Veneto. Zde cena začíná již na 1900 euro. Jak říkáme, s tímto hracím vybavením si ostudu určitě neutrhnete.

Více zde