• Styl
  • Móda
  • LV představuje ikonickou obuv Pillow Boots, v níž si budete hovět jako na polštáři
Další článek
1 / 5

LV představuje ikonickou obuv Pillow Boots, v níž si budete hovět jako na polštáři

Luxusní oděvní giganti se rychle přizpůsobili časům, kdy se celý svět pohroužil do pandemie: značky Loro Piana a Dior nedávno představily kolekci domácí loungewear, v Louis Vuitton, co se pohodlí týká, se zaměřili na venkovní obuv. Letošní novinka zvaná Pillow Boots se řídí heslem „vklouznout a jít“ a má jistě ambice stát se mezi zimní obuví ekvivalentem tenisek Balenciaga Triple S ve světě sneakers.

Advertisement

Zlí jazykové tvrdí, že uctívaný návrhář značky Nicolas Ghesquière vytvořil vlastně unisexovou obuv – Pillow Boots sice jsou určeny primárně stylovým ženám, ale ikonický Monogram vykukující zpoza podšívky prý jistě osloví i značkami posedlé vystylované fotbalisty a rappery. 

Navzdory svému pohodlnému střihu boty skrývají propracovanou vnitřní strukturu s dokonalou podporou chodidlu. Extrémně lehká vroubkovaná podešev a voděodolná nylonová vrstva zajišťuje nejlepší technické vlastnosti. 

Pillow Boots jsou vhodné nejen pro zimní, ale i letní sezónu. V prodeji v odstínech černá, bílá a khaki, a to od prvního prosincového týdne.
www.louisvuitton.com