• Styl
  • Móda
  • Letní cestování / Proč je lifestylová kolekce LV By The Pool ideálním prázdninovým společníkem
Další článek
1 / 12

Letní cestování / Proč je lifestylová kolekce LV By The Pool ideálním prázdninovým společníkem

Módní dům Louis Vuitton tento týden odhalil svou aktuální kolekci LV By The Pool - kompletní lifestylovou řadu zaostřenou na letní cestování. Kolekce se nese v uvolněném duchu, je vhodná k pobytu jak u moře, tak k prozkoumávání městkých uliček a sestává z řady elementů, od oděvů z pletenin a hedvábí, přes tašky, boty, sluneční brýle, šperky, až po širokou škálu doplňků.

Advertisement

Oděvní část kolekce se nese v duchu uvolněného a sofistikovaného stylu – je jako stvořená pro cestování a velmi všestranná. Háčkované kousky lehce obtáčí siluetu, pletené modely se skvěle kombinují s plavkami.
Monogram v designu dlaždic dokonale podtrhují lehounké a velmi ženské žerzejové modely, jako jsou sukně, šortky a šaty v široké paletě střihů. Černo-bílé kombinace jsou nadčasovým ztělesněním elegance. Ve vašem prázdninovém šatníku by určitě neměl chybět kaftan či pareo, které využijete při nejrůznějších příležitostech.

Výběr ikonických kabelek – Speedy, Keepall, Métis a NéoNoé – zdobí zvětšená verze Monogramu, která kontrastuje s mozaikovým vzorem. Ikonický motiv módního domu v odstínech modré, růžové a béžové ožívá na krémovém podkladu z potaženého plátna.

Kolekce LV By The Pool nabízí i nové modely letní obuvi. Ikonou nadcházející sezóny se jistě stanou pantofle LV Isola – snadno je rozpoznáte díky prořezávanému kulatému logu ve svrchní části a motivu na podešvi. Sandály na platformě a nazouváky Starboard zaujmou kombinací přírodní bavlny, zdobení a podešve v typu espadrilek.

Chvíle letního odpočinku vám zpříjemní také houpací síť ve vzorem Monogramu, skládací křesílko, anebo set pro plážový tenis.