• Styl
  • Móda
  • Kabelka v kleci / Značka Salvatore Ferragamo křísí budoucí ikonu
Další článek
1 / 9

Kabelka v kleci / Značka Salvatore Ferragamo křísí budoucí ikonu

O Salvatore Ferragamovi platilo, že v oblasti obuvi platil za revolucionáře, který zejména ženské odvětví obohatil o desítky patentů včetně klínového a jehlového podpatku. Jeho následovníci nyní přicházejí s tvarem kabelky, který má podobné ambice ve světě doplňků. A v neposladní řadě, tento produkt s visačkou Salvatore Ferragamo vypadá úžasně.

Advertisement

Kabelka „v kleci“ se příznačně nazývá Cage Bag a vychází z klasického tvaru typu bucket bag. Vak byl pro vyšší efekt vložen do klícky z jemné jehnětiny. Co se barevného provedení týká, vybírat můžete z černé, bílé a zářivě červené.
Nejen pro čistě estetickou funkci, ale také na praktičnosti přidávají geometrické cvočky, kožené pásky a ramenní popruh. Samotný vak je odnímatelný a lze jej zaměnit za jiné odstíny a tedy různě stylově kombinovat. Pokud se tedy rozhodnete, že svých osmnáctset eur vydáte vícekrát za další barevná zpracování pro kombinační hrátky.
Zda Ferragamo zaboduje s novým produktem podobně, jako se mu to kdysi povedlo s botama „na jehlách“, se nechejme zatím překvapit…