• Styl
  • Móda
  • Jak si z venčení psa udělat slavnostní zážitek
Další článek

Jak si z venčení psa udělat slavnostní zážitek

Jaký pán, takový pes? Dopřejte svému pejskovi to nejlepší vybavení - protože jedině tak myslíte nejenom na blaho vašeho čtyřnohého přítele, ale i na to vaše! Pokud patříte mezi ty, pro které je pes neodmyslitelnou součástí rodiny, pak se určitě občas přistihnete, že dárek pro psa vám udělá snad ještě větší radost než dárek pro sebe. Právě vy jistě oceníte tento výběr psích doplňků, jež nyní nabízejí luxusní světové značky.

Advertisement

Vodítko Tiffany & Co.

Rozčiluje vás ranní vstávání se psem? Rozjasněte povinné venčení svého mazlíčka s vodítkem od Tiffany & Co. Vodítko je vyladěno v typické, okamžitě rozpoznatelné barvě Tiffany Blue, na kterou má značka ochrannou známku. Vodítko vyrábějí z italské kůže prémiové kvality.
tiffany.com

Polo tričko Ralph Lauren

Když se muž se ženou obléknou do téhož oblečení a vyrazí si ven, jeví se nám to jako maličko výstřední. Ale pokud majitel pejska vyladí tentýž outfit se svým čtyřnohým přítelem, je to rázem jiná liga. Zvlášť když jsou k mání takové kousky jako ikonické polo tričko Ralph Lauren v podobě zimního oděvu pro psa!
ralphlauren.eu

Přeprava Louis Vuitton

Co se týká přepravy domácího mazlíčka, v Louis Vuitton přichystali luxusní tašku, jež dodá sebevědomí nejenom pejskovi, ale jistě i jeho majiteli. A zcela oprávněně. Přepravní box se pyšní ikonickým vuittonovským vzorem Monogram, kovové části jsou vytvořené z pozlacené mosazi.
louisvuitton.com

Obojek Hermès

V Hermès mají zvířátka rádi, ostatně, slavný luxusní dům začínal v první polovině devatenáctého století jako výrobce sedel a koňských postrojů (a dodnes ke své historii hrdě hlásí). Není tedy divu, že v portfoliu značky tradičně nechybějí ani doplňky pro domácí mazlíčky. Zda si k venčení pejska vezmete i svůj Kelly Bag, je jenom na vás…
hermes.com