• Styl
  • Móda
  • Sportování podle Giorgia / Tenisová limitka od Armani září na kurtu, ale především mimo něj
Další článek
1 / 6

Sportování podle Giorgia / Tenisová limitka od Armani září na kurtu, ale především mimo něj

Tenisová minikolekce značky Giorgio Armani je letním hitem nejenom mezi stylovými tenisty, ale i  pro milovníky trendů. Značka ji představila poprvé na „své“ červnové tenisové exhibici Giorgio Armani Tennis Classic v Londýně a stále si ji lze opatřit na webových stránkách luxusního italského oděvního gigantu.

Advertisement

Ve značce Armani se historicky pravidelně spojují se světem sportu. Ať už je to sponzoring italských závodů mistrovství světa v lyžování, anebo spolupráce se závodním týmem Scuderia Ferrari – koneckonců, piloti F1 (a ti v rudých autech z Maranella obzvlášť) prostě musejí dobře vypadat.
Subbrand Emporio Armani zase vypomáhá italskému národnímu fotbalovému týmu. Nadto se Armani tradičně spojuje s tenisem. Červnový exhibiční turnaj Giorgio Armani Tennis Classic odehrávající se v londýnské Chelsea pravidelně láká nejenom top hráče (jako letos např. Nadala a Djokoviče), ale i top publikum. Právě u příležitosti turnaje Giorgio Armani tento měsíc vypustil limitovanou tenisovou kolekci oděvů.

V oděvech z tenisové capsule collection značky Armani se přímo na kurtech ukázali mj. Carlos Alcaraz, Felix Auger-Aliassime, Mansour Bahrami a Tommy Haas. Outfity se ale vybavili také funkcionáři a sběrači míčků.

Kolekce obsahuje zhruba dvacítku kusů, jež vypadají stejně dobře nejen na hřišti, ale i mimo něj. Drop tvoří vše od bavlněných mikin, bund, sak, oversized šortek, tepláků, pásků, kravat a polokošil, společné jsou jim černobílé kombinace a loga Giorgio Armani a Hurlingham Club, kde se turnaj odehrává.

Celá kolekce je nyní k dostání zde