Další článek
1 / 10

Exkluzivní večírek se Sleek / Ať to svítí, ať to hraje, ať to teče

Máte ty správné ingredience pro alchymii pohody při setkání s blízkými? Nešlo by si pořídit něco, co by pro party doma či s kolegy v práci byla skutečně pecka? Najít něco výjimečného, něco, co vás designově pohladí na duši. A právě na tomhle přístupu vyrostla rodinná firma Sleek.

Advertisement

Iveta Barry a její partner Clint Barber mají jednoduchou vizi – nabídnout něco opravdu extra lidem, kteří se chtějí co nejvíc užít společně trávený čas – ať je to domácí párty nebo firemní oslava. Nabídnout něco, co potěší všechny smysly – a nejlépe několik smyslů najednou.

Proto na svém e-shopu Sleek nabízí geniální produkty holandské a americké výroby, které tuzemský zákazník ještě nezná. Myslíte, že už jste viděli všechno? A co chladící box na šampaňské, který hraje? Světlo, které mění barvu v rytmu hudby a zároveň je reproduktorem. Nebo domácí pípa, jež ultrazvukem napění nápoj z plechovky či lahve, takže pivko chutná stejně nebo i lépe než točené v hospodě?

„Jsme rodinný podnik a jsme rodina, pro kterou jsou oslavy velmi důležité. Myslíme si, že rituály společného setkávání jsou dnes o to důležitější, když prožíváme různé krize,“ říká Iveta. „Naší vizí je prostřednictvím produktů, které nabízíme, navozovat příjemnou atmosféru. Nabízíme pouze produkty, které jsme osobně vyzkoušeli, nebo bychom je rádi vlastnili i my sami. Zaměření na zákazníka a servis je pro nás nanejvýš důležité.“

Vaše lampy umí hrát jako klasická souprava?
Ano, jsou od holandské firmy Nikki Amsterdam a jsou naprosto unikátní v tom, že mají v sobě zabudované bluetooth reproduktory vysoké kvality a výkonem 4Ω a 5W. Tyto lampy různého designu fungují jako reproduktorová skříň. Unikátní na lampách je, že se dají vzájemně propojit pomocí aplikace, která synchronizuje světla a hudbu a tím vytvoří nádhernou atmosféru ať na vaší zahradní párty, nebo při večerním posezení na terase.
K dispozici jsou i obdobně laděné chladící boxy kombinované s reproduktory. Reproduktor se nachází zespodu lampionu stojícího na nerezových hliníkových nožičkách, takže se k němu nedostane žádná tekutina od shora umístěného chladiče na víno, ani zespodu, pokud stojí na zemi či když si vezmete lampion sebou na piknik a překvapí vás déšť.

Kdo je váš holandský dodavatel?
Firma Nikki.Amsterdam má shodou okolností velmi podobný záměr a motto jako máme my. Také je to rodinný byznys a hned jsme si padli do noty. Pravidelně přicházejí s něčím novým a originálním a my se těšíme z toho, že můžeme tyto produkty ukázat českému trhu.

Kromě toho máte v sortimentu domácí pípu Draftpour, která nedávno při svém uvedení na trh vzbudila velký ohlas…
Draftpour od Fizzics využívá zvukové vlny k docílení dokonalého čepování. Zatáhnutím rukojeti dopředu se bude pivo nalévat pod tlakem řízenou rychlostí, aby se v těle piva udržela karbonizace. Zatlačením rukojeti dozadu zahájíte proces sonikace aplikováním zvukových vln, které přemění přirozenou karbonizaci piva na ideální mikropěnu. Tyto malé bublinky vytvářejí dokonalou hustotu, která dodává vylepšené aroma, chuť a pocit v ústech. Skvělá je pípa i v tom, že je přenosná. Můžete jí napájet buď přes USB kabel nebo dvěma AA bateriemi, a tak si ho snadno vzít ven na zahradu nebo sebou na dovolenou. Je to opravdu úžasný pocit, mít možnost si doma načepovat pivo jako ve výčepu, je to úplná magie držet tu pípu v ruce jako profesionální výčepní.

Fizzics vyhráli cenu pro podnikatele v USA, že?
Fizzics se podařilo získat investici dvou milionů dolarů v americkém televizním pořadu Shark Tank, což je ekvivalent k českému Den D. Odejít s jakoukoli investicí od podnikatelů je úspěch sám o sobě, natož s dvěma miliony dolary a za pouhých 17 % akcií. To mluví samo o sobě.
Uživatelé jsou nadšení, od chvíle, kdy si pípu na doma pořídili, si pochvalují, že plechovkové pivo chutná jako ze sudu, nebo ještě lépe.