Další článek
1 / 6

Street art domů / Když si nábytek pořizuje milovník umění (a domácích zvířat)

Americká značka Modernica se již počtvrté spojila s designéry z Futura, výsledkem je velmi zdařilá limitovaná edice nábytku zacílená na všechny umělecké duše. A také na jejich čtyřnohé přátele.

Advertisement

Značky Futura a Modernica spolupracují již od roku 2018. Po předchozích třech okamžitě vyprodaných limitovaných kolekcích, jež vzbudily mediální rozruch na všech správných „hip“ adresách jako např. Hypebeast nebo High Snobiety, je tu novinková řada. Ta zahrnuje ručně vyráběné pohovky pro denní lenošení, zbrusu nové umělecké variace na prodejní bestsellery značky Modernica – židle Ox a Split Rail – a také pelíšky pro psa.

V předchozích spolupracích společností Futura a Modernica byly použity všechny možné „streetové“ prvky od postaviček Pointmana až po abstraktní pruhy připomínající díla seriozních sprejerů. V této edici se designéři značky Futura zaměřili na motiv atomu, a to v černé, červené a žluté barvě na bílém podkladu každého dílu.

Veškeré produkty z kolekce jsou vytvořeny v duchu udržitelnosti z recyklovaných materiálů, ale to je v dnešní době již tak obvyklý fakt, že značky důraz na udržitelnost už ani nekomunikují. Přičtěme jim to k dobru.

Více o kolekci zde