Další článek
1 / 13

Práce doma / Jak si home-office vytvořit z luxusní postele

Nevyhovuje vám při celodenní práci doma na počítači klasický stůl a židle? Přesouváte se nervózně z místa na místo a hledáte, kde jinde se můžete dlouhodobě a pohodlně věnovat práci bez bolesti zad či krční páteře? Pokud často pokukujete i po své posteli, máme pro vás dobrou zprávu. Lze to – a skvěle!

Advertisement

Postel je podle mnohých nejdůležitějším nábytkem v celé domácnosti. Je asi zbytečné opakovat, že naše tělo je s ní v nejužším kontaktu po nejdelší dobu z celého dne, že na tom, jak se vyspíme, závisí kvalita našeho dalšího dne. Navíc, postel běžně neslouží jenom ke spánku. Přiznejme si, často v ní pracujeme, čteme si, snídáme nebo sledujeme Netflix. Co se týče výběru postele, mezi vzhledem, zdravím a pohodlím, není nutné dělat kompromisy. V nabídce jsou nyní i polohovací postele se zabudovanou masáží, které celý postelový zážitek posouvají na nový level.

„Polohovací postel vyrobená na míru umožňuje dlouhodobou a pohodlnou práci přímo z domova. Pouhým stisknutím tlačítka dálkového ovladače ji proměníte v příjemnou pracovní a relaxační zónu nebo spustíte zabudované masážní zařízení,“ vysvětluje nám Ivana Guthová, která je majitelkou Luxury Sleeping a „ambasadorkou vysokého spaní“ na českém trhu.
V jejím multibrandovém showroomu na pražských Vinohradech nabízí na zakázku vyrobené postele prémiových značek jako např. Kuperus, Pullman či Treca, kde lze jejich velikost, vzhled i tvrdost přizpůsobit přímo konkrétním požadavkům. Pokud se toužíte nejenom konečně dobře vyspat, ale postel má pro vás splňovat i nejpřísnější estetická kritéria, zvažte cestu právě na Korunní 108b na Vinohradech.

Ivana Guthová je majitelkou společnosti Luxury Sleeping... / foto: archiv

Polohovací postele bývají vybaveny zcela tichým polohovacím systémem na dálkové ovládání s možností uložení jednotlivých poloh do paměti. „Nejpokrokovější unikátní technologie umožňuje okamžitou přeměnu kvalitní postele v pohodlnou pracovní a relaxační zónu. Automaticky se vysouvá opora krční páteře. Celá koncepce vychází z ergonomie a vytváří tak pro lidské tělo ideální podmínky. Speciální zabudovaný masážní systém s funkcí Wave vás příjemně uvolní,“ doplňuje Ivana Guthová.

Například v jejím showroomu Luxury Sleeping si lze vše vyzkoušet a zadat si výrobu postele přímo na míru. Pro kvalitní a zdravý spánek je klíčový především správný výběr materiálu a stupně tvrdosti matrace. Mimo to si lze zvolit také typ polohování nebo doplňky, jakými bude postel vybavena. Může jít o podsvětlení, vestavěné zásuvky či nabíječky na elektroniku. „Zároveň se můžete stát designérem vlastní postele a vytvořit si její finální vzhled,“ upozorňuje Guthová. „Určíte si rozměry a celkovou výšku postele. Design záhlaví si buď vyberete nebo si navrhnete svůj vlastní. Co se týče barvy, na výběr je až 1500 typů potahových materiálů, včt. pravé kůže. A pozor, u tvaru postele se nemusíte držet standardních ‘ostrých hran’, ale postel lze vyrobit i kulatou,“ uzavírá Ivana Guthová.

Pro další informace a případné sjednání schůzky více zde www.postele-ls.cz.