• Styl
  • Móda
  • It-Bags / Letošní kabelková sezona bude motorkářská
Další článek
1 / 5

It-Bags / Letošní kabelková sezona bude motorkářská

Pozorný módní fanoušek mohl tašku Voyou poprvé spatřit na přehlídce Givenchy pro jaro/léto 2023, která se odehrála vloni na pařížském Fashion Weeku. Značka Givenchy si od kabelky kombinující pařížskou siluety s puncem rebelie slibuje, že se stane jejím „statement bagem“ pro následující roky a zařadí se mezi nejvíc kýžené hráče v tomto segmentu.

Advertisement

Kreativní ředitel módního domu Givenchy Matthew Williams se od svého příchodu ke značce netají obdivem k odkazu Huberta de Givenchy, ale přistupuje k věci s postojem svobodomyslného Američana. Pro kampaň k nové kabelce Voyou si přizval na pomoc krajanku Gigi Hadid a objekt promuje jako melánž „pařížské siluety“ a „american cool“.

Nová boho taška s detaily s přezkami na bocích a v zrnité kůži evokují klasický motorkářský styl, ale současně ji nechybí nic z produktu vysoké módy. Matthew M. Williams to v tiskové zprávě komentuje: „Chtěl jsem se vrátit k módním archetypům, ale s novým jazykem a hravým přístupem. U Voyou na první pohled navíc poznáte, že je pařížský.“ Mimochodem, Voyou je francouzský slangový výraz pro anglismus „bad boy“. Teď už jen dokoupit tu správnou motorku.