Další článek
1 / 22

Písek jen pro vás / Jaké krásné vily s vlastní pláží jsou právě v nabídce Christie’s Real Estate

Léto se chýlí ke konci, zbývá už jen pár týdnů, kdy si můžeme dosyta užít slunečních paprsků a koupání v průzračném moři. Ačkoli máloco jiného evokuje bezstarostnost léta jako přímořské letovisko, skutečný luxus se odehrává v pečlivě střeženém soukromí vlastní vily. Tyto prémiové letní domy ze současné nabídky Christie’s Real Estate, tedy partnerské společnosti Svoboda & Williams, poskytují vše, co je potřeba: příjemné vnitřní prostory, nádherné venkovní prostory, mořský vánek, výhledy na západ slunce, kotviště pro superjachtu a nadto i soukromou písečnou pláž.

Advertisement

VILLA JOY
SARDINIE, ITÁLIE

Villa Joy se nalézá na soukromé části poloostrova Tavolara Punta Coda Cavallo na severovýchodním pobřeží Sardinie. Součástí sídla jsou tři vily, bazén se slanou vodou vytesaný do skály, tenisový kurt, přistávací plocha pro vrtulník, přístaviště lodí a soukromý přístup na dvě pláže. Hlavní rezidence i domy pro hosty jsou vystaveny z místního kamene, žuly a dřeva a harmonicky splývají s okolím – tak jak je ostatně všude na Sardinii obvyklé, protože zde dbají na to, aby stavby nevyčnívaly, a tak tu na žádné typické středomořské mnohapatrové hotely nenarazíte.

Villa Joy sestává z devíti ložnic, venkovní obytné prostory zahrnují kamenné verandy a plně vybavené jídelny. Výhodou lokace je i fakt, že od letiště v Olbii je usedlost vzdálená jen pár minut.

Více o vile zde

PRAIA VERMELHA
BRAZÍLIE

Praia Vermelha v překladu znamená „Červená pláž“. Tato futuristická moderní vila se nalézá na pobřeží Costa Verde v městě Paraty mezi Rio de Janeirem a São Paulem. Navrhlo ji brazilské studio MK27. Interiér je uzavřen skleněnými stěnami a rozdělen do čtyř úrovní. Výzdoba se nese v duchu estetiky sedmdesátých let, včetně oranžových kuchyňských linek, texturovaných stěn, dřevěného nábytku a různobarevných lehátek.

Terasa obklopená kokosovými palmami vás zavede na téměř třistametrovou soukromou pláž se sněhobílým pískem.

Více o vile zde

APSARA
BAHAMY

Apsara je úžasné glamourové sídlo na severním pobřeží zálivu Old Fort Bay v New Providence. Tento honosný dům s osmi ložnicemi a deseti koupelnami se pyšní bezmála dvěma tisíci metrů čtverečních obytné plochy. Mezi vybavení domu patří přírodní jezírko s koi, venkovní parní lázeň, „nekonečný“ bazén, soukromá písečná pláž a chráněné přístaviště s výtahem pro čluny a loděnicí.

Součástí objektu je také apartmá pro hosty/pracovníky se dvěma ložnicemi, garáž pro dvě auta, výtah a generátor.

Více o vile zde

FAIRWINDS
USA

Usedlost FairWinds se nachází na odlehlé pláži na Upper Matecumbe Key, jež je součástí souostroví Florida Keys. Za branami se točí zděná příjezdová cesta vedoucí do rozlehlých tropických zahrad a ústí na kruhový dvůr a ke zdvojenému schodišti třípatrové hlavní rezidence. Dům s širokou verandou evokuje typický místní „conch house“, stačí si jen představit v rohu sedícího Ernesta Hemingway, jak v nepřítomné zuřivosti klepe do psacího stroje.

Soukromou pláž pokrývá jemňoučký karibský písek a jejím značným unikátem je, že bývá místem hnízdění mořských želv, které tu jsou jenom pro vás. To vše je jen pár kroků od obchodů a butiků, uměleckých galerií a populárních restaurací Islamorada Village, jedněmi z nejlepších v celé oblasti Keys.

Více o vile zde