Další článek
1 / 9

Na doma / Home kolekce značky Off-White remixuje organické tvary i staré řemeslo

Übercool značka Off-White vloni zesnulého oděvního návrháře Virgila Abloha na letním milánském Salone del Mobile představila svou čtvrtou kolekci produktů do domácnosti. Druhým dropem z kolekce je raritní spolupráce s proslulou italskou porcelánkou Ginori 1735, jež přepracovává archivní tvary a vzory této tradiční značky.

Advertisement

Čtvrtá kolekce produktů pro domácnost s názvem Organic Shaapes hip oděvní značky Off-White™ se inspiruje architekturou a organickými tvary „připomínajícími neustálou proměnu přírody“. Kolekce posouvá zase o pověstný krůček dál teze svého vloni v listopadu zesnulého zakladatele Virgila Abloha, a sice „vzít známé a vytvořit z něj nové“.

Jasné je to i z dropu z tohoto týdne, který je součástí kolekce Organic Shapes. Značka Off-White™ se spojila s proslulou italskou porcelánkou Ginori 1735, kdy její designéři poctivě „zremixovali“ archivní výrobky tradičního výrobce. Ať už jsou to klasické vázy, vázy na podstavci, popelníky, anebo dózy s víkem opatřené úchyty Off-White™ ručně vyrobenými mistry svého řemesla z Ginori.

Set design: Dimitra Louana Marlanti, Steiner&Wolinska