Další článek
1 / 11

My Name Is Pepa / Proč si pořídit tuto ikonickou technolampu s familiérním jménem

Pod názvem Pepa vyrábějí dánští specialisté na osvětlení Astep inteligentní přenosné svítidlo s pevným tělem z masivního dřeva a technologickým srdcem. Pepa chytře spojuje tradiční řemeslo s moderní technologií a navíc je to fešák!

Advertisement

Italský designér Francesco Faccin se při tvorbě bezdrátové přenosné lampy pro dánskou značku osvětlení s jihoevropským rodokmenem Astep inspiroval pohybem mlýnku na pepř. Stejně jako se otáčí mlýnkem na pepř, abyste doladili pokrm, i dobíjecí lampa se jménem Pepa se zapíná otáčením (tímto úkonem se také upravuje intenzita světla).

Tato na dotek příjemná lampa je vyrobena z masivního dřeva a skrývá v sobě technologickou duši (je vybavena důmyslnou technologií víceosého snímače magnetického pole, která eliminuje potřebu kabeláže). Ani ne po roce výroby se produkt spojující řemeslo a inovace pomalu řadí mezi ty, jimž nechybí nic z přívlastku „ikonický“.
Připomeňme, že autor lampy Francesco Faccin je mnoha cenami ověnčený italský produktový návrhář a také profesor designu hostující na několika evropských univerzitách.

Více o produktu zde