Další článek
1 / 9

Dáme si do bytu / Erbovní křeslo Pocket s přepracovaným designem je must-have tohoto týdne

Nápad na křeslo s úložným zařízením na „krámy“ prý vznikl v lyžařském středisku. Designéři ze Stone Designs sledovali, jak si lidé během oběda odkládají brýle, helmy a ošacení na hromádky vedle sebe. A tak vzali původní ikonické křeslo s názvem Pocket od tradičního švédského nábytkářského brandu Blå Station a přidali vtipný úložný prostor.

Advertisement

Křeslo Pocket má tvar kávového hrnku, úložný prostor se nalézá pod sedákem. Ačkoli designéři ze španělského studia Stone Designs se pro křeslo s úložným prostorem inspirovali v horském středisku, své uplatnění bezesporu najde nejenom na sjezdovce a mezi lyžaři. Představte si například pohodlí svého home office, kde máte všechny nezbytnosti doslova u nohou. Ať už je to laptop a veškeré jeho příslušenství, anebo například deka na zahřátí při chladivých letních večerech.

Aktualizovaná verze křesla Pocket má o něco nižší opěrku zad a paží – jak naznačuje oficiální zpráva značky Blå Station, nový posez zajišťuje, že v křesýlku se prý budete cítit jako v pohodlném a útulném objetí.
Limitovaná verze je k dispozici s čalouněním v látce nebo kůži s možností kontrastních barev na vnitřní i vnější straně.

Vice o křeslu Pocket zde