• Styl
  • Krása
  • Páteční pětka / Vizážistka Natálie Hostačná ve víkendovém dotazníku
Další článek
1 / 8

Páteční pětka / Vizážistka Natálie Hostačná ve víkendovém dotazníku

Jejíma rukama prošla řada celebrit, modelek i privátních klientů. Stará se o dokonalou pleť řady osobností na stránkách fashion časopisů. V módním butiku Soline privátní kurzy líčení a stylingu. Nyní se pustila na další odvážnou cestu – vedení tanečních kurzů pro veřejnost pod názvem Port De Bras. Na míru každého klienta vytvoří harmonickou sestavu cviků, jež vychází z klasického baletu a protáhne vaše tělo, posílí svaly a uvolní mysl. Natálie Hostačná v našem pravidelném Q&A odpovídá, co jí přináší největší radosti či jakou činností si dokonale vyčistí hlavu.

Advertisement

1.
Jaký nový produkt vám v poslední době udělal radost?

Největší radost mi udělala luxusní vlasová řada This pro jemné vlasy. Produkty This mají krásnou vůni a konzistenci a tato řada obsahuje šampón, kondicionér, masku na vlasy a magický elixír. Vše obsahuje koktejl vitamínů a vlasy jsou po aplikaci zdravější, lesklé a ošetřené, měkké a hedvábné na dotek.

2.
Jaké nejzajímavější jídlo umíte uvařit?

Přemýšlím, jaké nejzajímavější jídlo. Osobně miluji brambory v jakékoli podobě, takže kdybych musela na něčem přežít, byly by to brambory. A že třeba umím skvělé domácí hranolky a k nim domácí tatarku s pažitkou by mohlo celkově vyznít docela vtipně. Myslím v té jednoduchosti.

3.
Co vám přináší klid duši?

Ráda hledám novou hudbu u sklenky prosecca. Snažím se vidět inspiraci všude kolem sebe. Ráda pozoruji lidi, sleduji choreografy a různé možnosti pohybu a vyjádření. Někdy je skvělé zpomalit a čerpat sama ze sebe. Mám ráda umění, design, módu, divadlo, balet, scénografii a samozřejmě květiny, řezané a kreativně dekorované. Celkově krásno a právě to mi přináší klid v duši.

4.
Jakou činnost jste si nedávno osvojila a baví vás?

Ranní strečink je skvělý začátek do nového dne. Když si najdete svoji kombinaci cviků, která vám vyhovuje a pravidelně ji opakujete, zažijete progres, který vás obohatí. Pohyb je důležitý a je super najít si pro svoje tělo něco, čím na chvíli vypnete hlavu. Smyslové prožitky jsou velmi důležité. Navíc se člověk ocitne úplně v jiné realitě, kde jsou pravidla hry jiné a právě to je na tom moc příjemné.

5.
Který nedávno zhlédnutý film či seriál doporučujete na tento víkend?

Teď jsem viděla Nestoudnou krásu od Helmuta Newtona a neskutečně se mi ten film líbil. Miluji fotografii a je skvělé vidět, jak to celé v backstage vznikalo, jaká myšlenka vedla k tomu, co se pak odehrálo. Pak ta doba – výpovědi lidí z produkce, modelek, klientů, pamětníků. Docela mě překvapilo, jak byl Helmut Newton milý, vtipný a komický pán. Když vidíte jeho fotografie, představujete si toho člověka úplně jinak. A je to jako v životě! Představa a realita. Vše může být úplně jinak. Je to roztomilé.