• Styl
  • Páteční pětka / PR specialistka Lucie Janotová ve víkendovém minidotazníku
Další článek
1 / 9

Páteční pětka / PR specialistka Lucie Janotová ve víkendovém minidotazníku

V minulosti jako umělecká ředitelka české edice magazínu Harper's Bazaar nastavila jeho nezaměnitelnou vizuální identitu. Nyní se zabývá PR a online podporou pro řadu prémiových a exkluzivních značek. V našem pravidelném Q&A Lucie Janotová odpovídá, co jí přináší největší radosti, ale i jaký film doporučuje na tento víkend.

Advertisement

Je jasné, že jako bývalé fashion directorce je Lucii styl vlastní. Její Instagram je nekonečnou studnicí módní inspirace pro řadu žen napříč sociálním spektrem. Právě denní stories plní Lucie nejen dokonalými outfity jako ze seriálu, ale také skutečnými zážitky ze života manželky a matky.

1.
Jaký nový produkt vám v poslední době udělal radost?

Miluji pleťové oleje. Je to moje velká závislost a za poslední roky jsem jich vyzkoušela nepočítaně. O to větší radost mám, že jsem objevila poklad od Envy Therapy. Inca Inchi Oil Concentrate používám už pár týdnů a jsem z něj naprosto unešená. Olej Inca Inch je bohatý na bílkoviny, esenciální mastné kyseliny a díky vysokému obsahu vitamínu E má výrazné antioxidační vlastnosti. Skvěle hloubkově regeneruje pokožku a je perfektní pro okamžitou obnovu unavené pleti, což jako maminka pětiletého syna, který denně vstává před pátou, naprosto oceňuji.

2.
Jaké nejzajímavější jídlo umíte uvařit?

Moc bych si sama sebe přála nazvat originální kuchařkou, ale realita je spíš taková, že svůj kulinářský repertoár přizpůsobuji svému životnímu stylu pracující mámy. Proto u mě vedou rychlá a efektivní jídla. Moc ráda vařím italské těstoviny na mnoho způsobů, ale mezi moje nejoblíbenější jídla, která s láskou vařím, rozhodně patří červené curry. Čím pálivější, tím lepší! A samozřejmě hodně koriandru navrch.

3.
Co vám přináší klid v duši?

Když po hektickém dni usínám vedle svého syna, který mě drží za ruku. Vnitřně klidnou mě dělá právě moje rodina. A vlastně to, že je u nás doma pořád rušno, všichni mluví jeden přes druhého, v dětském pokojíčku (a někdy i v obývacím pokoji) vybuchla bomba a já naprosto rezignovala na dokonale organizované třídění šatníku (kuchyně, botníku a čehokoli jiného), mě svým způsobem dělá ohromně šťastnou.

4.
Jakou činnost jste si nedávno osvojila a baví vás?

Dvacetiminutové cvičení každé ráno. Trvalo mi dlouho najít sport, který mě bude bavit a zároveň bude efektivní. A při začátku lockdownu jsem spíš tak „pro formu“ zkusila cvičit pouhých dvacet minut denně, každý den. A nejlepší na tom bylo, že se ke mě každé ráno přidal i můj syn. A opravdu mě to chytlo. Bonusem navíc bylo pak skoro jedenáct kilo v průběhu roku dole. Dneska se vlastně na tu svoji dvacetiminutku každé ráno ohromně těším.

5.
Který nedávno zhlédnutý film doporučujete na tento víkend?

Moc bych si přála patřit mezi filmové nadšence, ale vzhledem k mému životnímu stylu pracující mámy je pro mě sledování filmu naprostým luxusem. Pokud je ale příležitost, vždycky se spíš vracím k oblíbené filmové klasice než k novinkám filmových pláten. Když si chci zlepšit náladu, odpočinout si a pobavit se, pustím si Foresta Gumpa.

Vice o Lucii zdezde