• Styl
  • Móda
  • Páteční pětka / Návrhářka spodního prádla Tereza Vu ve víkendovém dotazníku
Další článek

Páteční pětka / Návrhářka spodního prádla Tereza Vu ve víkendovém dotazníku

Každá její nová kolekce je jako zhmotnění snu, který její klientky vždy chtěly zažít, a to doslova na vlastní kůži. Nyní si splnila i ona svůj další sen. V nádherných prostorách secesního bytu na adrese Pařížská 11 otevřela svůj nový ateliér. Návrhářka prémiového dámského spodního prádla Tereza Vu v našem pravidelném Q&A odpovídá, co jí přináší největší radosti či jakou činností si dokonale vyčistí hlavu.

Advertisement

Absolventka London College of Fashion dokazuje, že kvalitně ušité prádlo vypadá dobře na všech typech ženské postavy. Ty nejkvalitnější materiály a originální komponenty pro svoji výroby nakupuje především v zahraničí. Dbá nejen na vizuální stránku produktů, ale i na celkové zpracování a především funkčnost. Ruční, mnohdy téměř hodinářská práce s materiály z ní dělá skutečnou královnu českého spodního prádla a díky na míru šitým formám hrdinku nejedné ženy.

1

Jaký nový produkt vám v poslední době udělal radost?

Zbožňuji parfémy. Teď mi udělal největší radost další přírůstek do mé už opravdu celkém obsáhlé sbírky, a to parfém Lawyer od švédské značky Zarkoperfume.

2

Jaké nejzajímavější jídlo umíte uvařit?

Sama za sebe bych řekla, že moje vaření je „funkční“ s hlavním účelem nasytit všechny hladové krky, které mám doma. Čas od času ale ráda uspořádám večeři pro přátele, kdy se snažím trochu víc gastronomicky vyřádit. Sebekriticky tedy musím říct, že se mi celkem daří boeuf bourguignon. Možná i proto, že tam přilévám velmi kvalitní červené víno, které pak solidárně upíjím.

3

Co vám přináší klid v duši?

Kombinace mojí práce a mých čtyř dětí mi přináší celkem dost každodenního vzruchu. Někdy až moc. Občas potřebuji najít si trochu klidu sama pro sebe. Vetšinou prostřednictví sportu, ať už jdu na lekci barre, bruslit, nebo si zacvičím doma. To všechno mi přináší vnitřní klid.

4

Jakou činnost jste si nedávno osvojila a baví vás?

Stále si osvojuji výchovu svých dětí. Přesněji se učím stále větší a větší trpělivosti. I když už mám čtyři děti, tak tím, že každé je úplně jiné, tak se stále něco učím nového. Vlastně každý den mě něco překvapí.

5

Který nedávno zhlédnutý film či seriál doporučujete na tento víkend?

Miluji detektivky a především pak případy Hercula Poirota. Sice to pro mě není, jak stojí v otázce „nedávno zhlédnuté“, ale pro mě je to taková jistota na víkend.

Terezu můžete sledovat zde