• Styl
  • Móda
  • Páteční pětka / Módní producentka Daniela Pilná ve víkendovém dotazníku
Další článek

Páteční pětka / Módní producentka Daniela Pilná ve víkendovém dotazníku

Daniela patří mezi známá jména v oblasti módní produkce a stylingu u nás. Po letech studií virtuální grafiky a reklamní fotografie se zdá, že se Daniela v nynější pozici PR a produkce podařilo spojit lásku ke krásnu s funkcí a byznysem. V našem pravidelném Q&A odpovídá, co jí přináší největší radosti či jakou činností si dokonale vyčistí hlavu.

Advertisement

Českou módní scénu nejen utváří a zachycuje na svůj analog a polaroid, ale často a ráda ji nastavuje tolik důležité zrcadlo svým ostrým jazykem. Především ji ale doplňuje o svůj nepochybný vkus. Za svou desetiletou kariéru vytvořila stovky stylingů pro módní magazíny, reklamní klienty i známé osobnosti. Je zakladatelkou Diligent Moments Studio, jež se se stará o prestižní klienty nejen u nás, ale i v zahraničí. Mezi ně se řadí například Amazon Studios, UNESCO, Rony Plesl nebo Obssesion Concept Store. Naposledy se uvedla jako stylistka slavnostního večera finále soutěže Schwarzkopf Elite Model Look 2023 pro Českou a Slovenskou republiku.

1

Jaký nový produkt vám v poslední době udělal radost?

Amulet. A ne jen tak ledajaký. Jedná se o nejnovější niche parfém perfuméra Jakuba F. Hiermanna, který odkazuje na pradávné nošení talismanů a osobní ochrany před uřknutím. Smyslná vůně obsahuje kupříkladu pravý oud, palo santo nebo šalvěj.

2

Jaké nejzajímavější jídlo umíte uvařit?

Přiznám se, že vařím vzácně a v rámci úspory času jím spíš střídmě. Letos jsem si přece jen vypiplala nový recept na pečená kuřecí prsíčka s bramborovou kaší na kyselo. Jednoduché a přesto vynikající.

3

Co vám přináší klid v duši?

Ačkoli je to svým způsobem protimluv, klid na duši mi přináší náš téměř pětiletý syn Dorian. Čas, který jsem s ním, plyne hezky a pomalu. Dorian je bez pochyby i silným hnacím motorem pro mé neutuchající pracovní aktivity.

Processed with VSCO with ss2 preset

4

Jakou činnost jste si nedávno osvojila a baví vás?

Po letech jsem se vrátila k pravidelnému sportu, který mi pomáhá vybít vzniklá pracovní napětí nebo překonat prokrastinaci. Metoda cukr a bič na mě platí dokonale.

5

Který nedávno zhlédnutý film či seriál doporučujete na tento víkend?

Minulý víkend jsem si na oddechnutí pustila po létech film Quentina Tarantina Hanebný pancharti. Plnou pozornost jsem tentokrát cíleně věnovala postavě důstojníka Hanse Landy, kterou sám Quentin označil za jednu z nejgeniálnějších postav, které kdy napsal.

Danielu můžete sledovat zdetady