• Styl
  • Páteční pětka / Mediální konzultantka Natalie Savić Madi ve víkendovém dotazníku
Další článek
1 / 12

Páteční pětka / Mediální konzultantka Natalie Savić Madi ve víkendovém dotazníku

Natalie Savić Madi zastává post managing directorky PR agentury, která v Česku zastupuje prémiové fashion brandy jako Louis Vuitton, Bvlgari a Swarovski, ale i uznávanou návrhářku Liběnu Rochovou. V Kanadě vystudovala byznys a finance a následně se usadila v Londýně, kde pracovala pro luxusní department store Selfridges. V našem pravidelném Q&A odpovídá, co jí přináší největší radosti a jakou činností si dokonale vyčistí hlavu.

Advertisement

1.
Jaký nový produkt vám v poslední době udělal radost?

Od značky JW Anderson jsem si koupila boty s velkou kovovou přezkou a kožíškem, které skoro všichni nesnáší, ale já je zbožňuju a dělají mi velikou radost. Taky jsem si pořídila nový překapávač na kávu, protože bez kafe to prostě nejde!

2.
Jaké nejzajímavější jídlo umíte uvařit?

Nevím jestli je to vyloženě zajímavé, ale ráda vařím svou oblíbenou boloňskou omáčku, ze které pak ráda připravuji zapečené rigatoni. Také ráda vařím chilli con carne a další mexická jídla. I když to není žádné to „autentické“ Mexiko (můj manžel si dělá legraci, že vařím jako pro malé děti), ale je to prostě chutné a vynikající na večírky s kamarády. Jako bonus k tomu umím namíchat tu nejlepší margaritu! A ta už určitě pro děti není! Kromě toho jsem si oblíbila pečení. Mezi favority patří americké chocolate chip cookies nebo italské amaretti.

3.
Co vám přináší klid v duši?

Víkendy s rodinou. Čas s manželem a synem je pro mě vzácný a přináší mi upřímný klid a pohodu. Dříve to byly večery na gauči s knížkou a sklenkou dobrého červeného vína. Miluju knížky a čtení, nicméně v kombinaci práce a mateřských povinností se jim nějak nedaří prosadit do programu. Další, co mi vždy přináší klid na duši, je moře. Vždycky jsem si říkala, že jsem se měla narodit někde v tropech u pláže, cítím se tam vždy nejlépe.

4.
Jakou činnost jste si nedávno osvojila a baví vás?

Dá se mateřství klasifikovat jako činnost? (směje se) Nedávno jsem se stala mámou a jsem sama překvapená, jak moc mě ta role naplňuje a jak mi úplně změnila život. Být pracující mámou není jednoduché a každý den je výzvou, ale už si to nedokážu představit jinak!

5.
Který nedávno zhlédnutý film doporučujete na tento víkend?

Přiznám se, že jsem spíše seriálová. Nicméně snad po dvou letech jsem se teď dostala do kina na poslední díl příběhu o agentovi 007 Není čas zemřít a rozhodně doporučuji! Jinak mám ráda všelijaké filmy, vždy jen záleží na náladě.

Více o Natalii zde