• Styl
  • Krása
  • Páteční pětka / Kadeřník Daniel Pašek ve víkendovém dotazníku
Další článek

Páteční pětka / Kadeřník Daniel Pašek ve víkendovém dotazníku

V loňském roce se stal vítězem prestižní kadeřnické soutěže Czech & Slovak Hairdressing Awards, tentokrát v kategorii Cena tisku. Díky své pracovitosti, ale i preciznosti si během pár let v oboru vybudoval stálou klientelu, která zahrnuje přední české celebrity a významné osobnosti, jeho někdejší klient Karel Gott jej nazýval sochařem. Daniel Pašek v našem pravidelném Q&A odpovídá, co mu přináší největší radosti či jakou činností si dokonale vyčistí hlavu.

Advertisement

Spolupracuje na živých přenosech, módních přehlídkách, kampaních, reklamách a natáčení videoklipů. V roce 2019 si splnil jeden z velkých životních snů, když v pražském Karlíně společně se svou manželkou otevřel vlastní vlasové studio The Trim. Prostor v původně průmyslové budově z 19. století pro něj přepracoval architekt Kryštof Blažek ze studia Minio.

1

Jaký nový produkt vám v poslední době udělal radost?

Mám rád designové věci a občas jim nedokážu odolat. Naposledy jsem nedokázal říct Apple iPhone 15, který je velkým pomocníkem v mé práci. Na moje třicáté narozeniny mi manželka udělala radost vysněnými hodinkami Rolex Oyster Perpetual. Od přátel jsem k narozeninám dostal figurku Kaws. Už ji ani nehledejte. Je vyprodaná.

2

Jaké nejzajímavější jídlo umíte uvařit?

To úplně není otázka pro mě. Vaření nepatří k mým oblíbeným činnostím, ale když mám čas, rád rodině připravím dobrý steak, jehož přípravu jsem už vypiloval k dokonalosti.

3

Co vám přináší klid v duši?

Sport zbožňuji, pomáhá mi odbourávat každodenní stres. Hlavně ale čas s rodinou. Ideálně opustit Prahu a vyrazit do přírody. Můj sen je pořídit si malou chatu, kam budeme jezdit na víkendy a ve volném čase čerpat energii.

4

Jakou činnost jste si nedávno osvojil a baví vás?

Oprášil jsem běžecké boty a zjistil jsem, že běh není vůbec špatný. Člověk si při něm dobře vyčistí hlavu a také se dostane na zajímavá místa.

5

Který nedávno zhlédnutý film či seriál doporučujete na tento víkend?

Vzhledem k velké pracovní vytíženosti se k televizi moc často nedostanu. Těším se, až začnu sledovat seriál Berlín a určitě se znovu pustím Top Gun: Maverick.

Daniela můžete sledovat zde