• Relax
  • Modulární horská chata Popcorn / Velkorysý relax pro malé i velké rodiny
Další článek
1 / 30

Modulární horská chata Popcorn / Velkorysý relax pro malé i velké rodiny

V samém srdci českých hor, ukryté mezi malebnými kopci a hustými lesy, se nachází jedno z nejkouzelnějších míst, které si můžete představit – Popcorn chata. Tato horská chata je ideálním útočištěm pro všechny milovníky přírody, turistiky a relaxace. Pojďme se podívat blíže na to, co činí Popcorn chata tak výjimečnou a proč byste měli toto místo určitě navštívit.

Advertisement

Popcorn chata není jen obyčejná horská chata. Je to místo, které spojuje tradiční horský styl s moderními prvky, a to vše s důrazem na komfort. Koncept chaty Popcorn je navržen architekty ze studia Momentura, kteří celou stavbu včetně interiérů vymysleli. Kompletní dodávka byla realizována společností Devoto, která se zabývá výrobou dřevostaveb a zakázkového nábytku. Materiál, nábytek a vybavení byly od začátku jasně specifikovány od architektů a kromě drobných změn jsme vše dělali dle jejich návrhu.

Chata byla postavena s cílem vytvořit útulné a přátelské prostředí především pro rodiny s dětmi, které ocení širokou škálu zájmových aktivit ať už v zimě nebo v létě. My jsme měli tu možnost vyzkoušet si na konci jara, kdy většinou už bývají dny slunné a teplé, úplný opak – při příjezdu nás zasypal sníh a nezbylo nám nic jiného, než vytáhnout teplé bundy a boby. To k horám ale patří, divoká příroda je zkrátka nepředvídatelná a někdy se hodí zabalit pár teplých svetrů navíc.

Samotná chata je koncipována tak, aby nabízela nejen pohodlné ubytování, ale také zážitky. Venkovní tersa, sauna a bezprostřední okolí přírody a sjezdovek vás k tomu bude každý den vybízet.

Výjimečné je členění chaty na centrální obytnou část a k ní připojené moduly, ve kterých se nachází tři ložnice, zajišťující maximální soukromí. V obývacím pokoji se všichni naopak můžou pohodlně usadit ke stolu či ke krbu. Součásti chaty jsou dvě koupelny, kuchyň, předsíň a velkorysá terasa. Okouzlí vás svou útulností a nádherným výhledem na Abertamy. 

Popcorn chata je ideálním výchozím bodem pro různé outdoorové aktivity. V okolí chaty najdete řadu turistických a cyklistických tras, které vás provedou nejkrásnějšími kouty regionu. V zimních měsících se okolí chaty promění v ráj pro milovníky lyžování a snowboarding. V blízkosti se nachází několik sjezdovek a běžeckých tratí, které uspokojí jak začátečníky, tak zkušené lyžaře.

Pro ty, kteří hledají klidnější aktivity, určitě potěší velká terasa, kde můžete relaxovat, grilovat nebo třeba i cvičit jógu.

Popcorn chata je místem, kde se snoubí komfort, přírodní krása a nezapomenutelné zážitky. Ať už hledáte klidný únik od každodenního shonu, nebo aktivní dovolenou plnou dobrodružství. 

Svůj pobyt si můžete zarezervovat přímo na stránkach.