• Nezařazené
  • Zátiší s Gucci Décor / Jak prémiový oděvní gigant vystrojuje domácnost
Další článek
1 / 18

Zátiší s Gucci Décor / Jak prémiový oděvní gigant vystrojuje domácnost

Nepřehlédutelný kreativní ředitel Gucci Alessandro Michele s fotografem Maxem Siedentopfem představují „krajinné zátiší“ čítající novou kolekci předmětů do domácnosti Gucci Décor. Pokud si domů žádáte krapet romantiky přesně v intencích nynějšího estetického směrování italské značky, máte ji mít. A vrchovatě.

Advertisement

Když Alessandro Michele v polovině minulého desetiletí nastupoval do Gucci jako nový kreativní ředitel, nechal se slyšet, že „styl, jakým se oblékáme, je i stylem, kterým žijeme a využíváme své možnosti.“ A řekněme narovinu, že značka, do jejíhož impéria patří i michelinská restaurace, muzeum a kolekce pro psy a naše virtuální avatary, jeho vize naplňuje do sytosti. Součástí Micheleových představ nepochybně je i řada předmětů do domácnosti.

V těchto dnech se představuje nová kolekce Gucci Décor, jejíž kampaň nechal Michele nafotit Maxe Siedentopfa v kouzelné zahradě, jež jakoby byla profesním místem mistrného Střihorukého Edwarda.

Kompletní výběr produktů bude postupně uvolňován do prodeje ve vybraných buticích Gucci po celém světě a na stránkách značky zde.