Další článek
1 / 21

Posezení na terase / Pět stylových bytů, kde si užít stolování a zábavu pod širým nebem

Dlouhé slunečné dny a příjemné letní večery přímo vybízejí ke stolování na malebném místě pod širým nebem, ať už se jedná o večeři a koktejly v elegantní zahradní restauraci na nábřeží řeky, anebo piknik ve dvou v parku. Ale co když je takové malebné místo přímo součástí našeho bydlení?

Advertisement

Byty z této nabídky realitní kanceláře Svoboda & Williams představují pestrou škálu možností stolování pod širým nebem, a to v nezapomenutelném stylu – od velkoryse pojaté terasy v samém centru Prahy až po romantický houseboat s výhledem na Vyšehrad.

MEZONET NA STARÉM MĚSTĚ

Světlý mezonetový byt s terasou a balkónem je součástí precizně zrekonstruovaného secesního domu situovaného v samém srdci Starého Města, pár kroků od Staroměstského náměstí a Pařížské třídy. Nalézá se v šestém podlaží, dominantou interiéru je vzdušný a prostorný obývací pokoj s přípravou na kuchyňský kout a schodištěm do patra. Součástí horního podlaží je světlá galerie a ložnice se šatnou. Všechny ložnice v bytě mají en-suite koupelnu. Po celé jihovýchodní straně přiléhá k hornímu patru terasa s výhledem na věže Týnského chrámu.

Více o nabídce zde

PENTHOUSE NA HŘEBENKÁCH

Klimatizovaný penthouse s privátním výtahem a s ohromnou jihovýchodní terasou, odkud je Praha jako na dlani, se nachází ve zdařilém rezidenčním projektu zasazeném do vilové čtvrti v oblíbené části Prahy 5 Na Hřebenkách. 
Dispozice bytu v nejvyšším, sedmém podlaží tvoří více než stometrový otevřený obytný prostor, ložnice s en-suite koupelnou a walk-in šatnou, druhou koupelnou, dalších dvou místností nyní využívaných jako domácí kino a posilovna a předsíně s přímým výstupem z výtahu.

Více o nabídce zde

HOUSEBOAT NA CÍSAŘSKÉ LOUCE

Romantické trvalé či víkendové bydlení s výhledem na Vyšehrad nabízí moderní vybavený houseboat kotvící u ostrova Císařská louka v Praze 5. Byl dokončen před čtyřmi roky, je napojen na vodu i elektřinu a sestává z obýváku s kuchyňským koutem a možností úplného otevření na palubu. K dispozici dále náleží ložnice a koupelna, venkovní schodiště vede na střešní terasu – co je víc než romantická večeře přímo na palubě?
Kotviště na Císařské louce umožňuje příjezd autem až k houseboatu.

Více o nabídce zde

VÝHLEDY DO ZELENĚ

Slunný byt s balkonem a terasou s krásnými výhledy do širokého okolí se nalézá v komorním terasovitém domě poblíž slavné Winternitzovy vily a v sousedství zelené oázy přírodního parku, přitom na dosah smíchovské pěší zóny Anděl. Součástí nabídky je rovněž garáž, sklep a podíl na společné oplocené zahradě s posezením a dětskými herními prvky.

Více o nabídce zde

NA VYHLÍDCE V CENTRU

Unikátní mezonetový byt s jacuzzi na terase, kde si svou vytříbenou snídani či večeři vychutnáte za fantastických výhledů na Nové Město, vrch Vítkov, nebo Žižkovský vysílač. Nalézá se v samém centru Prahy, v kompletně zrekonstruované reprezentativní neorenesanční budově s recepcí, podzemním parkováním, výtahem, privátním wellness a zahradou ve vnitrobloku.
Ve vstupní úrovni se nachází velkoryse pojatý vzdušný obytný prostor s otevřenou kuchyní, jídelnou a relaxační částí (celkem cca 80 m2), ložnice s en-suite koupelnou, samostatná toaleta, komora a vstupní hala. Z haly i obytného prostoru je možné vstoupit na terasu s krásným výhledem. V horním podlaží je druhá ložnice se šatnou a koupelnou, pokoj pro hosty/pracovna s koupelnou, schodišťová hala a prádelna. Z horní ložnice se přes ateliérová okna otevírá výhled na Staré Město i Pražský hrad.

Více o nabídce zde