Další článek
1 / 8

Pablo Outdoor / Ať není únor suchej? Porozhlédněte se po kultovním venkovním nábytku

Ačkoli jsme zatím uprostřed února, začíná být nejvyšší čas na přemýšlení o novém venkovním nábytku. Pablo Outdoor se nazývá kolekce, kterou pro ikonickou značku B&B Italia navrhl hvězdný belgický designér Vincent Van Duysen. Venkovní kolekce z teakového dřeva čítá křesla, pohovky a podnožky.

Advertisement

Teak je nejenom vynikajícím materiálem pro venkovní nábytek z pohledu kvality, ale také estetiky. Je příjemný na dotek, k čemuž v případě kolekce Pablo Outdoor přispívají i důmyslné tvary konstrukce. Textilní panely jsou ukotvené na tyčích a lze je snadno vyjmout.

Křesla a sedačky doplňují malé venkovní stolky, které se lineárními a geometrickými tvary představují srdce těchto architektonických objektů s určitým účinkem. Výrobce je pro větší variabilitu dodává ve svou velikostech a dvou barvách.

Italská nábytkářská značka B&B Italia má ve svém portfoliu nejeden ikonický kousek do bytu, z nichž nejznámější je bezesporu modulární pohovka s názvem cameleonda, o níž jsme nedávno psali zde. Stane se značka obdobně ikonickou i v oblasti venkovního nábytku?

Více o kolekci zde