Další článek
1 / 10

Luxusní kuchyň na míru / Proč ikonická značka Gaggenau vsází na personalizaci?

Jen málokterý brand je mezi výrobci domácích spotřebičů takovým pojmem jako Gaggenau. Historie značky s visačkou Made in Germany sice sahá daleko do minulosti - založena byla již v roce 1683! - ale její luxusní a technologicky vyspělé produkty se tradičně dívají vstříc budoucnosti. Aktuálním trendem v kuchyňském, ale také obytném prostoru je podle Gaggenau vysoká míra personalizace.

Advertisement

Kuchyně se přirozeně prolínají s obývacími prostory, jsou místem pro setkávání a zábavu a vyjadřují životní styl svého majitele. Domácí spotřebiče se dnes musí dokonale přizpůsobit prostoru, designu domácnosti a osobním preferencím na funkce a ovládání. Aktuální nabídka profesionálních kuchyňských spotřebičů pro domácí použití od Gaggenau umožňuje nejen individuální kombinaci různých spotřebičů, ale nyní například i volbu barvy ovládacích knoflíků varných desek.

Slavná německá značka má vliv na vývoj domácí kuchyně jako patrně žádný jiný výrobce. Její bohatou historii lemuje dlouhá řada revolučních produktů a patentů, jako první například uvedla na trh vestavnou pečicí troubu, sklokeramickou varnou desku nebo kombinovanou parní troubu pro domácí použití. Nyní v Gaggenau vyvíjejí spotřebiče, které je možné libovolně kombinovat, ať už jde o špičkové trouby, různé druhy varných desek, nebo chladicí spotřebiče, ze kterých můžete vytvořit působivou stěnu na míru životnímu stylu těch nejnáročnějších spotřebitelů.

Platí to i pro varné desky Vario 400, které můžete kombinovat, jakkoli vám bude vyhovovat. A nově si lze vybrat také to, zda k deskám objednat nerezové nebo černé (karbonové) ovládací knoflíky – zcela na míru designu kuchyně i vlastním preferencím. Profesionální knoflíky jsou pro značku Gaggenau charakteristické. Lze je nainstalovat zepředu kuchyňské linky i vedle spotřebičů. Ovládání je přesné a intuitivní a šéfovi kuchyně zaručují neustálou spolehlivou kontrolu nad spotřebičem.

Plně integrovanou, modulární vestavnou řadu chladniček, mrazniček, kombinovaných chladniček s mrazničkou i vinoték Vario 400 lze libovolně kombinovat na míru potřebám kuchyně i jejího majitele. Vše je pečlivě vytvořeno v progresivním bezúchytkovém designu, který se do prostoru kuchyně perfektně začlení a zároveň nabízí dokonalé profesionální schopnosti a ideální podmínky pro uchování čerstvých potravin i cenných sbírek vín.

Také pečicí trouby od Gaggenau lze libovolně kombinovat a umisťovat vedle sebe či nad sebe podle potřeby. Pro dorovnání výšky kompaktních spotřebičů – parních trub nebo kávovarů – slouží praktické ohřevné a vakuovací zásuvky. Ovládací panel trouby lze umístit nahoru nebo dolů a spotřebič zvolit s dvířky s otevíráním zleva nebo zprava. Naprostou volnost máte i při výběru parních trub, které mohou být vybavené nádržkou na vodu, nebo i připojené přímo na vodovodní řad a odpad, abyste se nemuseli o doplňování a čištění vůbec starat.

Více na www.gaggenau.cz nebo v pražském showroomu Brand Experience Center, více info na na www.brandexperiencecenter.cz