Další článek
1 / 7

Domácí potřeby / Minimalistická estetika podle japonských znalců

Módní značka Human Made se již několikátý rok úspěšně infiltruje i do oblasti domácích potřeb. Nová capsule collection značky vedené japonským fashion guru Nigo pozvedne vaši domácnost krásnými výrobky, od odpadkových košů přes toolboxy až po stylové krabičky na kapesníky. Jednejte rychle, protože sofistikovaní světoobčané na tuto kolekci právě zaostřují svou pozornost.

Advertisement

Za značkou Human Made stojí japonský podnikatel, hudebník a DJ Nigo, který vstoupil do povědomí jako zakladatel kultovního luxusního streetwear brandu A Bathing Ape a momentálně působí jako kreativní ředitel v Kenzo. Připomínáme, že v Česku je napojen na módní brand Aka Six, který patří britskému expatovi Simonovi Barkerovi a který od nás velmi úspěšně a poměrně v tichosti, stranou mediálního zájmu, „lifruje“ své fashion limitky do předních světových butiků.

Kolekce čítá odpadkové koše, chlebník, krabičky na nářadí s přihrádkami, krabičky na kapesníky a líčení a praktické stojánky.
Každý kus se pyšní bílou ocelovou siluetou doplněnou o logo brandu a víčky s dřevěným povrchem, tak jak velí japonská tradice.

Celou kolekci lze nacítit a vybírat zde