Další článek
1 / 12

Bydlení pro golfisty / Trojice domů, které jsou výrazně nad par

Golf je sportem, který u nás v posledních dvaceti letech zažil nebývalý boom. Na wishlistu řady golfistů a golfistek je tak domek s brankou vedoucí rovnou na fairway. S tímto bydlením, které vybíráme z nabídky kanceláře Svoboda & Williams a Christie’s Real Estate, se sen může stát skutečností.

Advertisement

Apartmány v Penati Golf Resort
Slovensko

Uzavřený exkluzivní komplex prémiových apartmánů se nalézá v Šajdíkových Humenicích (zhruba hodinu od Bratislavy). Tamější 36jamkové hřiště (k apartmánu přísluší 50% sleva na nové členství) je oblíbenou golfovou mekkou, kam se sjíždějí hráči z celé Evropy. Pětice prémiových rezidencí má však co nabídnout nejenom golfistům, ale ifanouškům víkendových úniků do přírody. V okolí rozlehlého areálu s privátní pláží a soukromou příjezdovou cestou s vrátnicí najdou skvělé možnosti pro cykloturistiku, nordic walking, pěší výlety, vodní kola, vyjížďky na loďkách nebi plavání. Na své si zde přijdou příznivci sportovního rybolovu, tenisu či inline bruslí. Nechybí ani dětské hřiště a restaurace.

„Projekt Penati Golf Apartments nacházející se na břehu jezera je jedinečným jak svou polohou v areálu největšího golfového resortu ve střední Evropě, tak i architektonickým provedením, smart řešeními a kvalitou použitých materiálů,“ říká David Martan, managing director Svoboda & Williams pro Slovensko, jež prodej apartmánů exkluzivně zaštiťuje.
Každý apartmánový viladům má výhledy přímo na jezero a exteriér v podobě zahrádky v přízemí nebo terasu. V podzemí se nachází garáže pro golfové vozíky, sklepní kóje a prádelna.

Více o rezidencích zde

Villa Calm v The Marbella Club Hotel Golf Resort
Španělsko

Exkluzivní Villa Calm nabízí výhled na jamky 11, 12, 13 a 16 na hřišti The Marbella Club Hotel Golf Resort, který najdete poblíž resortu Marbella na španělském pobřeží Costa del Sol. Vila se šesti ložnicemi a devíti koupelnami poskytuje veškeré vybavení pro prémiovou zábavu včetně domácího kina, tenisového kurtu, fotbalového hřiště a posilovny. Po dlouhém dni na fairwayi jistě oceníte wellness centrum s krytým bazénem, spa, saunou a vířivkou.

Více o vile zde

Rezidence v Pevero Golf Club
Itálie (Sardinie)

Nemusíme připomínat, že nejkrásnější moře v Evropě mají na Sardinii a z této elegantní rezidence na sardské jet-set oáze Costa Smeralda máte na tyrkysově zbarvené vody jedinečné výhledy. Rezidence tvořená hlavní vilou se čtyřmi ložnicemi a několika dalšími bungalovy se rozkládá přímo v sousedství Pevero Gof Club, který mnozí považují za jedno z  nejkrásnějších hřišť v Evropě. Po golfu můžete lenošit u bazénu, anebo se vypravit na krásné pláže, jež jsou v docházkové vzdálenosti. Totéž platí i pro exkluzivní resort Porto Cervo, jenž zaujme mj i tím, že prvním obchodem při vstupu na městskou pláž je dealerství Rolls-Royce.

Více o rezidencích zde